انجام مقاله

جهت نگارش يک مقاله علمي-پژوهشي و درج آن در مجلات معتبر داخلي يا ISI رعايت برخي نکات الزامي است. پژوهش علمي را با روش صحيح پژوهش مي شناسند و بخاطر داشته باشيد هميشه روش پژوهش از موضوع پژوهش مهمتر است. بهترين موضوع اگر با روش صحيح مورد پژوهش قرار نگيرد و با روش صحيح نگارش نشود فاقد هرگونه اعتبار و ارزش علمي است.

اصطلاحي به نام In The Bin در جوامع آکادميک رايج است که به معناي “بدرد سطل زباله مي خورد” است. اين اصطلاح به مقالاتي گفته مي شود که در آنها اصول پژوهش و نگارش علمي رعايت نشده است و به هنگام داوري بدون آنکه موضوع پژوهش مطالعه شود مستقيماً درون سطل زباله انداخته مي شود.

موسسه علمی پژوهشی قاصدک در زمینه چاپ و ارائه مقالات علمی در ژورنال های علمی پژوهشی، ISI و ISC ، کنفرانس ها و سمینارهای داخلی و خارجی آماده ارائه خدمت به دانشجویان و پژوهشگران می باشد.

انجام مقاله ISI

در ایران تنها ملاک ارزشیابی تحقیقات انجام شده مقاله استخراج شده از آنها است و تحقیقی ارزشمند است که از آن مقاله ISI  به چاپ برسد. با توجه به اینکه مقالات ISI استانداردهای بسیار بالایی دارند، نگارش آنها نیاز به دانش فراوان در تخصص مورد نظر و همچنین تسلط به امور نگارشی دارد. متاسفانه بسیاری از تحقیق­های ارزشمندی که در کشور صورت می گیرد به علت آشنا نبودن محققان آنها به این مهارت ها بدون ارائه مقاله معتبر به پایان می رسند و ارزش واقعی آنها به جامعه علمی اثبات نمی شود. موسسه علمی پژوهشی قاصدک با بهره مندی از کارشناسانی متخصص در زمینه انجام مقالات ISI آماده همکاری با پژوهشگران و دانشجویان است.

انجام مقاله  ISC

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام Islamic World Science Citation Center) ) یا به اختصار ISC یک سامانه اطلاع رسانی علمی است که در صدد تجزیه و تحلیل مجلات علمی کشورهای اسلامی بر اساس معیارهای علم سنجی معتبر اسلامی می‌باشد. ایران با تولید ISC، بعد از ایالات متحده که ۶۰ سال در مطالعات استنادی تجربه دارد و نیز بعد از کشور هلند، سومین نظام استنادی جهان را بنیانگذاری کرده‌است. موسسه علمی پژوهشی قاصدک با بهره مندی از کارشناسانی متخصص در زمینه انجام مقالات ISC آماده همکاری با پژوهشگران و دانشجویان است.

انجام مقاله علمی پژوهشی

مقالات علمی پژوهشی نیز مانند مقالات ISI و ISC بایستی استانداردهای بالای علمی و نگارشی داشته باشد. از این‌رو بسیاری از دانشجویان و پژوهشگرانی که قصد نگارش مقاله علمی پژوهشی دارند ممکن است  با مشکل مواجه شوند. موسسه علمی پژوهشی قاصدک با بهره مندی از کارشناسانی متخصص در زمینه انجام مقالات علمی پژوهشی آماده همکاری با پژوهشگران و دانشجویان است.

.

download (6)download (2)downloaddownload (5)download (4)download (4)download (3)download (1)download (2)download (1)download (9)download (12)download (7)download (8)