انجام پایان نامه

کارشناسان ما با توجه به سوابق چندین ساله ای که در زمینه انجام پایان نامه دارند، می توانند با صرفه جویی در زمان و کاهش اضطراب شما پایانی خوب را  برای دوران تحصیلی تان رقم بزنند. موسسه علمی پژوهشی قاصدک به عنوان پلی میان شما و متخصصین این مجموعه نظارت دقیق بر روند انجام پایان نامه داشته و موفقیت شما را تضمین می نماید. ما از روز آغاز تا روز پایان در کنار شما هستیم

تخفیف های استثنایی انجام پایان نامه

انجام پروژه های دانشجویی

انجام پایان نامه کارشناسی و انواع پروژه های دانشجویی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد از دیگر خدمات موسسه علمی پژوهشی قاصدک در جهت رفع نیازهای آموزشی دانشجویان است.

سفارش انجام
تحلیل آماری

سفارش انجام پروژه دانشجویی

سفارش انجام مقاله

سفارش انجام
پایان نامه

تحلیل آماری مقاله و پایان نامه

پایه و اعتبار هر پژوهش علمی مبتنی بر تجزیه و تحلیل های آماری به کار گرفته شده در آن است. درحالی بسیاری از پایان نامه های رشته های فنی و مهندسی  ، علوم انسانی و علوم پایه نیازمند تحلیل های آماری هستند که دانشجویان این رشته ها بین 2 تا 8  واحد درسی آمار گذرانده اند. بنابراین نمی توان انتظار داشت دانشجویان این رشته ها به تمامی روش های پیچیده آماری تسلط داشته باشند و بتوانند با انواع نرم افزار های آماری کار کنند. به همین دلیل لازم است از دانش متخصصان آماری استفاده گردد.

این موسسه با داشتن متخصصان مجرب و آگاه در این زمینه ، آمادگی خود را جهت انجام تحلیل های آماری پژوهش ها، مقالات و پایان نامه ها در اسرع وقت با نرم افزارهایی مانند Spss , Amos , Eviews و … اعلام می نماید .

مراحل انجام پایان نامه

 • ثبت درخواست:

از طریق تماس تلفنی با موسسه و یا مراجعه حضوری سفارش انجام پایان نامه را ثبت کنید. در این مرحله مشاوران ما سوالات شما را پاسخ خواهند داد و شما را از روند کار آگاه خواهند کرد.

 • انتخاب موضوع:

انتخاب موضوع مناسب برای پایان نامه را می توان اصلی ترین مرحله انجام یک پایان نامه دانست. در این مرحله کارشناسان ما موضوع متناسب با شرایط شما اعم از زمان،هزینه، دانشگاه محل تحصیل و … انتخاب کرده و به شما معرفی می کنند. البته انتخاب موضوع می تواند از جانب دانشجو نیز باشد.

 • عقد قرارداد

پس از تایید موضوع پایان نامه توسط استاد راهنما قراردادی بین موسسه و دانشجو تنظیم می گردد. جهت تعیین مبلغ قرارداد پارامترهای ذیل لحاظ می گردد:

 • موضوع پایان نامه و پیچیدگی آن
 • رشته تحصیلی دانشجو
 • دانشگاه محل تحصی
 • مدت زمان انجام پایان نامه و فشردگی کار
 • و …

لازم به ذکر است که تخفیف های استثنایی برای دانشجویان عزیز در نظر گرفته شده که در نوع خود بی نظیر است.

 • نگارش پروپوزال

کارشناسان ما با مطالعه دقیق مقالات معتبر ISI و پایان نامه هایی که با موضوع ارتباط دارند، پروپوزال را تهیه کرده و تحویل دانشجو می دهند. در این مرحله تمامی تصحیحات احتمالی از جانب استاد راهنما لحاظ می گردد.

 • نگارش پایان نامه

پس از تایید پروپوزال نگارش فصل های پایان نامه آغاز می گردد. تحویل پایان نامه به دانشجو به صورت فصل به فصل و طبق قرارداد خواهد بود. کیفیت انجام پایان نامه به گونهای خواهد بود که امکان ارائه مقاله در ژورنال های معتبر بین المللی را داشته باشد.

چرا قاصدک؟

 • کادر متخصص و مجرب

موسسه علمی پژوهشی  قاصدک با بهره گیری از کارشناسانی متخصص که از بین دانشجویان دکتری و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد دانشگاه های برتر کشور انتخاب شده اند می کوشد همراهی مطمئن و قابل اعتماد برای شما دانشجویان محترم باشد. ما با استفاده از تجربه کارشناسانی که بارها مسیر انجام پایان نامه را پیموده اند و با پیچ و خم این مسیر آشنا هستند می کوشیم با صرفه جویی در زمان و انجام پایان نامه ای شایسته آرامش را به شما هدیه کنیم.

ما مفتخریم اعلام کنیم با بهره گیری از تیمی مجرب و متخصص آماده مشاوره و انجام پایان نامه و پروپوزال، پروژه های دانشجویی و مقالات ISI و ISC در تمامی مقاطع و تمامی رشته های دانشگاهی می باشیم.

 • پشتیبانی عالی

تمامی سعی متخصصان ما آموزش کامل و بدون نقص به شما دانشجویان عزیز است. به همین منظور تمامی مراحل انجام پایان نامه، آزمایش ها، تجزیه و تحلیل ها، تحلیل های نرم افزاری و … به شما آموزش داده خواهد شد. برای این کار کارشناسان ما از روز آغاز تا روز دفاع در ارتباط مستقیم با دانشجو خواهند بود.

 • تضمین پایان نامه

موسسه علمی پژوهشی قاصدک خود را متعهد می داند رضایت و اطمینان کامل شما دانشجویان عزیز را فراهم نماید. در همین راستا لیستی از تعهدات را برای خود و کارشناسان موسسه الزام آور کرده و حسن انجام پایان نامه شما را تضمین می نماید.

از جمله تعهداتی که نشان دهنده اطمینان ما به عملکردمان و احترام به حقوق شما دانشجویان عزیز است می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • تحویل فصل به فصل پایان نامه در زمان های مقرر
 • دادن آموزش های لازم به دانشجو
 • انجام تصحیحات احتمالی که از جانب استاد راهنما وضع شده
 • همراهی دانشجو تا روز دفاع
 • ارتباط مستقیم کارشناس و دانشجو
 • بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
 • پرداخت اقساطی

برای رفاه حال شما دانشجویان عزیز و جلوگیری از وارد آمدن فشار مالی به شما هزینه انجام پایان نامه به صورت اقساطی و در مدت زمان انجام پایان نامه اخذ خواهد شد.

تخفیف های استثنایی

موسسه علمی پژوهش قاصدک تخفیف های ویژه ای برای دانشجویانی که توان پرداخت کامل هزینه پایان نامه را ندارند در نظر گرفته تا این عزیزان نیز بتوانند با صرف کمترین هزینه از خدمات موسسه بهره مند گردند. جهت اطلاع از تخفیف های استثنایی موسسه تماس بگیرید.

.

download (6)download (2)downloaddownload (5)download (4)download (4)download (3)download (1)download (2)download (1)download (9)download (12)download (7)download (8)

© Copyright تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به وب سایت قاصدک دانش می باشد